Darmowa dostawa od 300 zł
Ekspresowa wysyłka

Aliness Pycnogenol® extract 65% 50 mg - 60 tabletek vege

{OBRAZ_PARAMETR
  • Producent: Aliness medicaline

    Aliness medicaline

  • Najlepiej spożyć / zużyć przed: 2025.04.31
  • Koszt wysyłki: od 6,50 zł
  • Produkt Dostępny
Cena: 79,90 zł
ilość
Masz pytania?
664 05 44 77 /
Pycnogenol® extract 65% 50 mg
suplement diety - 60 tabletek VEGE

Naturalne źródło OPC w postaci opatentowanego ekstraktu Pycnogenol® pozyskiwanego z kory francuskiej sosny nadmorskiej (Pinus pinaster).
 
 
Składniki   /  1 tabletka   /  2 tabletki (porcja dzienna)
Pycnogenol®   /  50 mg   /   100 mg
-   W tym: 65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC)  /  32,5 mg   /  65 mg
 
 
Pycnogenol® to naturalny ekstrakt roślinny, pozyskiwany z kory jednogatunkowych drzew sosnowych rosnących wyłącznie w obrębie Regionalnego Parku Landów Gaskońskich (Les Landes de Gascogne), w południowo-zachodniej Francji, u wybrzeży Zatoki Baskijskiej. Las ten jest dziewiczy i naturalny – nieskażony środkami ochrony roślin, takimi jak pestycydy czy herbicydy. Najwyższa jakość składników Pycnogenol® wynika z faktu, że kora nie podlega sezonowym zmianom, w przeciwieństwie do innych roślin, co czyni ją idealnym źródłem botanicznym. 1kg ekstraktu Pycnogenol powstaje aż z 1000kg kory sosnowej.
 
Pycnogenol® opiera się na zastrzeżonej technologii ekstrakcji, bez użycia toksycznych rozpuszczalników i spełniającej najwyższe standardy jakości GMP. Zawiera unikalną kombinację proantocyjanidyn (65% oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC)), bioflawonoidów i kwasów fenolowych, które oferują szerokie korzyści zdrowotne.
 
Pycnogenol® został szeroko przebadany przez ostatnie 40 lat, w ponad 160 badaniach klinicznych i 450 publikacjach naukowych, potwierdzających bezpieczeństwo i skuteczność jego działania.
 
Pycnogenol® to bezpieczny i oparty na dowodach naukowych składnik, zawierający unikalną mieszaninę naturalnych przeciwutleniaczy, chroniony amerykańskimi i międzynarodowymi patentami.
 
 
Teraz oryginalny ekstrakt z kory francuskiej sosny morskiej Pycnogenol® dostępny również pod marką Aliness®!
 
Aliness Pycnogenol® 50 mg nie zawiera żadnych składników odzwierzęcych, dzięki czemu stanowi produkt odpowiedni dla wegan. Produkt nie zawiera żadnych sztucznych dodatków technologicznych, konserwantów ani barwników.
 
Jedna tabletka to 50 mg oryginalnego ekstraktu Pycnogenol®, w tym 32,5 mg oligomerycznych proantocyjanidyn (OPC).
 
Pycnogenol® jest zastrzeżonym znakiem towarowym.


Producent: MedicaLine, Ostrówiec 150, Karczew
 
Właścicielem marki Aliness jest firma Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji.
 
Aliness® spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP.
 
Wszyscy dostawcy Aliness® są wnikliwie weryfikowani oraz cyklicznie audytowani pod kątem jakościowym. Wiele używanych przez nich do produkcji surowców posiada opatentowane formy, a wszystkie pozostałe posiadają certyfikaty i analizy chemiczno-jakościowe. Wszystkie gotowe produktu posiadają karty zwolnień z produkcji oraz karty produktowe. W Aliness® wdrożyli proces Continuos Imporvment czyli ciągłego doskonalenia, dlatego na bieżąco w systemie kontroli punktowej w trakcie produkcji pobierane są próby produktów do analiz jakościowych. Stworzyli własne mini laboratorium jakościowe w trosce o utrzymanie powtarzalności najwyższych standardów jakościowych oraz zagwarantować bezpieczeństwo i zaufanie nawet najbardziej wymagającym Konsumentom. Stale współpracuja również z certyfikowanymi i akredytowanymi przez Główny Inspektorat Farmaceutyczny laboratoriami badawczymi jak SGS Polska lub J.S. Hamilton Poland S.A. oraz państwowymi instytutami w tym Narodowym Instytutem Leków, które specjalizują się w kontroli jakości, bezpieczeństwa oraz działaniami badawczo rozwojowymi w obszarze R&D.
 
Coraz większa ilość produktów Aliness® posiada Certykat Ekologiczny PL-EKO-07-17946 akredytowany przez Polskie Centrum Akredytacji zgodnie z PN-EN ISO/IEC 17065.

  • 100% oryginalne

    Produkty pochodzą z legalnego źródła prosto od producentów

  • Odpowiednio przechowywane

    Sprzedawane produkty posiadają dobrą datę wazności oraz są odpowiednio przechowywane

  • Specjaliści

    Sklep obsługuje wykwalifikowany personel farmaceutyczny

  • Wysyłka w 24h

    Ekspresowa wysyłka produktów w ciągu 24h od złożenia zamówienia

  • Gwarancja satysfakcji

    Pełne zadowolenie z zakupów, saysfakcja gwarantowana

  • Szeroki wybór

    Oferujemy szeroki wybór produktów w naszym sklepie

Oferta specjalna

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

Teraz niższa cena: 39,99 zł 16,90 zł
Oferta ważna jeszcze tylko 3 dni!
Ikona newsletter