Darmowa dostawa od 300 zł
Ekspresowa wysyłka
Promocja!

Aura Herbals Tanoki Detox Plastry oczyszczające (10szt.) oryginalne

{OBRAZ_PARAMETR
  • Producent: Aura Herbals

    Aura Herbals

  • Najlepiej spożyć / zużyć przed: 2024.07.31
  • Koszt wysyłki: od 6,50 zł
  • Produkt Dostępny
Teraz taniej o 16%
Cena: 20,88zł 24,90 zł

Najniższa cena z 30 dni: 20,88zł
ilość
Masz pytania?
664 05 44 77 /

Tanoki Detox

Plastry Oczyszczające (10 szt.) oryginalne

Warto je stosować ze względu na ich właściwości. Z tymi plastrami będzie Ci łatwiej pokonać trudności, z którymi nie radzą sobie współczesne techniki. Plastry TANOKI to sprawdzone działanie oryginalna japońska receptura.
 
Plastry TANOKI łączą w sobie mądrość Dalekiego Wschodu współczesnym stylem życia. Ich stosowanie niesie za sobą same korzyści – przekonały się o tym już miliony osób na całym świecie, dziś możesz przekonać się o tym również i Ty.
 
TANOKI to wyłącznie starannie wyselekcjonowane w 100% naturalne substancje. Filozofia działania plastrów oczyszczających TANOKI Filozofia działania plastrów oczyszczających wywodzi się z medycyny Dalekiego Wschodu i wykorzystuje osiągnięcia akupresury, akupunktury i refleksologii. Czym różnią się plastry TANOKI od innych plastrów dostępnych na rynku? Plastry oczyszczające TANOKI zawierają najwyższą na rynku ilość turmalinu oraz dekstryny. Ich odpowiednia ilość gwarantuje najwyższą możliwą skuteczność plastrów.
 
Jako jedyne są pakowane w hermetyczne, szczelne opakowania, zapewniające brak wilgotności i pozwalające długo zachować najwyższą jakość produktu. Jako jedyne na rynku są wyposażone w System One-Touch, który ułatwia bezproblemowe naklejanie plastra, zmniejszając ryzyko jego uszkodzenia, odklejenia albo nieprawidłowego umiejscowienia.
 
Sposób użycia: Jeśli używasz plastrów TANOKI po raz pierwszy, możesz nałożyć 2 sztuki na każdą stopę, a rano, przy zdejmowaniu plastrów, zwróć uwagę, na której części jest najwięcej osadu. Plastry Oczyszczające Detox TANOKI należy przykleić na noc na około od 6 do 10 godzin na obie stopy. Zalecane jest założenie skarpetek na naklejone plastry. W ten sposób zwiększy się nacisk palców na stopy, plastry będą bardziej rozgrzane, a przez to bardziej skuteczne. Pełna kuracja powinna trwać 10-20 dni, z uwzględnieniem indywidualnych uwarunkowań.
 
Składniki: Turmalin, ocet bambusowy, ocet drzewny, liść loquat, dokudami, chitosan, witamina C.
 
Producent: Aura Herbals Sp. Z O.O.
 
Dodatkowe informacje: Plastry TANOKI są JEDNORAZOWE. Po jednorazowym użyciu plaster TANOKI należy odkleić i wyrzucić do śmieci. Plastry TANOKI przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego – można przyklejać je tylko na nieuszkodzoną skórę. Plastrów nie powinny używać kobiety w ciąży, dzieci lub osoby uczulone na jakikolwiek z powyżej wymienionych składników. 1 pudełko zawiera 10 stuk plastrów oczyszczających organizm TANOKI. Do pełnej kuracji zaleca się 30 sztuk plastrów.
 
Ilość netto: 10 szt.
 
Aura Herbals oferuje prozdrowotne preparaty z zakresu medycyny naturalnej, środki wspomagające oczyszczanie i odchudzanie oraz zdrową żywność i kosmetyki naturalne.
Asortyment tej firmy składa się wyłącznie z produktów o najwyższej jakości, a także skuteczności oraz potwierdzonym, dobroczynnym wpływie na organizm.
Z myślą o Klientach, Aura Herbals współpracuje tylko z zaufanymi i wiarygodnymi producentami oraz nieustannie poszerza ofertę o innowacyjne i zdobywające popularność na świecie produkty.

  • 100% oryginalne

    Produkty pochodzą z legalnego źródła prosto od producentów

  • Odpowiednio przechowywane

    Sprzedawane produkty posiadają dobrą datę wazności oraz są odpowiednio przechowywane

  • Specjaliści

    Sklep obsługuje wykwalifikowany personel farmaceutyczny

  • Wysyłka w 24h

    Ekspresowa wysyłka produktów w ciągu 24h od złożenia zamówienia

  • Gwarancja satysfakcji

    Pełne zadowolenie z zakupów, saysfakcja gwarantowana

  • Szeroki wybór

    Oferujemy szeroki wybór produktów w naszym sklepie

Oferta specjalna

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

Teraz niższa cena: 39,99 zł 16,90 zł
Oferta ważna jeszcze tylko 3 dni!
Ikona newsletter