Darmowa dostawa od 300 zł
Ekspresowa wysyłka
Promocja!

EFFEGILAB FG Pausa - Dla Kobiet w okresie menopauzy - 60 tabletek

{OBRAZ_PARAMETR
 • Producent: EFFEGILAB

  EFFEGILAB

 • Najlepiej spożyć / zużyć przed: 2023.12.31
 • Koszt wysyłki: od 6,50 zł
 • Produkt Niedostępny
Teraz taniej o 23%
Cena: 69,00zł 90,00 zł

Najniższa cena z 30 dni: 69,00zł
Masz pytania?
664 05 44 77 /

FG PAUSA

suplement diety - 60 tabletek

Suplement diety dla „przyjemności życia” podczas menopauzy.
 
Włoska firma Effegilab, w produkcji suplementów diety, wykorzystuje najwyższej jakości surowiec. W ten sposób produkt końcowy zawsze ma szczególne, unikalne cechy, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.
 
FG PAUSA to zbilansowany suplement diety, który zawiera przydatne składniki do walki z zaburzeniami menopauzy.
 
Menopauza, okres fizjologiczny w życiu kobiet, w którym występują zmiany organiczne i funkcjonalne, wywołane zmieniającą się gospodarką hormonalną, powodując tym nie rzadko dyskomfort. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia suplementacja w tym okresie
 
FG PAUSA to zbilansowany suplement diety, który zawiera przydatne składniki do walki z zaburzeniami menopauzy. Połączenie fitosteroli z antyoksydantami i melatoniną, pozwala łagodnie i spokojnie przeżyć ten czas.
 
Gwarantem skuteczności i jakości są zastosowane technologie w pozyskiwaniu substancji aktywnych, niewymagające  wysokich temperatur i niepotrzebnych dodatków.


CO TO JEST?
 
FG PAUSA to suplement diety przeznaczony dla dobrego samopoczucia kobiet w okresie okołomenopauzalnym i menopauzy.
 
DLACZEGO FG PAUSA?
 
Składniki FG PAUSA są znane w literaturze naukowej, a ich umiejętne połączenie wspiera ciało w okresie menopauzy.
 
ZALETY:
 
Bezpieczeństwo: wybieramy tylko surowce najwyższej jakości. Skuteczność: wskazana dawka i kombinacja składników pozwalają optymalnie działać tam, gdzie jest to potrzebne.
 
WZKAZANIA:
 
Odczuwanie dyskomfortu, takiego jak uderzenia gorąca, „zaczerwienienie” na twarzy i pocenie się przed menopauzą lub w jej trakcie. Problemy ze snem w okresie okołomenopauzalnym.
 
Suplement diety na bazie roślin i ich pochodnych z Witaminą E, Izoflawonami i Melatoniną.
 
Sposób działania: Soja łagodzi negatywne symptomy menopauzy. Melatonina pozwala na skrócenie czasu potrzebnego do zaśnięcia. Korzystne efekty osiąga się, spożywając niedługo przed snem 1 mg melatoniny.Składniki: Suchy ekstrakt z: soja {[Glycine max (L.) Merr.] nasiona - z czego 20% stanowią izoflawony, substancja przeciwzbrylająca: maltodekstryna}; substancje zagęszczające: fosforany wapnia, celuloza, skrobia utleniona; witamina E (octan DL-alfa-tokoferylu - jako ekwiwalent alfa-tokoferolu) olej 1,5%, melatonina 0,33%; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.
 
Zalecana do spożycia porcja dzienna: 1 tabletka, najlepiej po kolacji - połknąć, popijając niewielką ilością wody, nie rozgryzać. Informacja dla konsumenta: dzienna dawka izoflawonów < 80 mg.
 
Zawartość składników roślinnych w porcji dziennej: soja 300 mg (w tym 60 mg izoflawonów), melatonina 1 mg.
 
Zawartość witamin w porcji dziennej: Witamina E 4,5 mg (37,5% referencyjnej wartości spożycia)
 
Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia * Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia * Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci poniżej 3 roku życia * Nie zażywać w ciąży i w okresie karmienia piersią.
 
Przechowywanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w chłodnym (15-25°C) i suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym.
 
Rejestr Ministerstwa Zdrowia kod 60793
 
 
O Effegilab
 
Firma EffegliLab powstała w Trydencie w 2001 roku z inicjatywy grupy osób z dużym doświadczeniem w produkcji farmakologicznej pochodzenia roślinnego. Umysłem i sercem EffegliLab jest dr Francesca Ferri. Przez wiele lat współpracowała Ona z licznymi szpitalami zarówno we Włoszech, jak i za granicą, zajmując się studiami nad terapią biologiczną, formułowaniem produktów zapobiegawczych, a także leczeniem różnorodnych chorób, poczynając od łuszczycy, a kończąc na niedoborze jodu.
 
Wiedza i doświadczenie pozwoliły Jej na realizację w EffegliLab marzenia, którym było zapoczątkowanie nowej ery w kosmetyce, eliminując z preparatów wszystkie potencjalnie szkodliwe dla skóry substancje oraz rozpowszechniając idee „czystych kosmetyków” i „kosmetyków zdrowych”.
 
Świadomość bogactwa źródeł oferowanych przez Naturę pomogła doktor Ferri wybrać dla Effegliab lokalizację, która określa ją jako coś więcej niż zwykły zakład produkcyjny.
 
Trydent jest źródłem doskonałych składników i surowców, a elementem wyjątkowym jest pozwolenie dla EffegliLab używania marki regionu, z którego firma dumnie korzysta. Siedziba EffegliLab znajduje się u podnóża Dolomitów uznanych przez UNESCO za Naturalne Dziedzictwo. W tym kontekście roślinność udostępnia wyjątkowe rodzaje minerałów, mieszaniny odmian oraz gatunków roślin, do których EffegliLab ma wyłączność.
 
Laboratoria EffegliLab są zanurzone w nieskażonej naturze Trydentu. EffegliLab ukazuje się jako Centrum, zdolne do łączenia pomysłów i energii w taki sposób, że terapia naturalna nie jest alternatywą ani substytutem tradycyjnej medycyny, lecz jest z nią zintegrowana. Czystość tego obszaru nadaje się szczególnie do rozwoju hodowli biologicznych, wykorzystywanych przez EffegliLab jako źródło komponentów.
 
Autonomiczny Region Trydentu nagradza ten proekologiczny projekt, pozwalając na użycie znaku regionalnego Trydentu, który EffegliLab eksponuje z dumą. Znak z motylem towarzyszy najważniejszym produkcjom oraz usługom oferowanym przez ten obszar, pozwalając w ten sposób na jego rozpoznawalność oraz nierozerwalną łączność z Trydentem, krainą uznaną za wydajną, uczciwą i pracowitą.
 
„Natura jest synonimem wiedzy” to istota myśli EffegliLab.
 
Jak wiadomo nie od dziś, Natura jest w stanie dostarczyć Nam wszystkiego co niezbędne do prawidłowego życia. Badania w coraz to większym stopniu potwierdzają bezpieczeństwo naturalnych surowców oraz wysoką skuteczność, nie rzadko wyższą niż jak myślano dotychczas, a badania w tej tej dziedzinie nie ustają…

 • 100% oryginalne

  Produkty pochodzą z legalnego źródła prosto od producentów

 • Odpowiednio przechowywane

  Sprzedawane produkty posiadają dobrą datę wazności oraz są odpowiednio przechowywane

 • Specjaliści

  Sklep obsługuje wykwalifikowany personel farmaceutyczny

 • Wysyłka w 24h

  Ekspresowa wysyłka produktów w ciągu 24h od złożenia zamówienia

 • Gwarancja satysfakcji

  Pełne zadowolenie z zakupów, saysfakcja gwarantowana

 • Szeroki wybór

  Oferujemy szeroki wybór produktów w naszym sklepie

Oferta specjalna

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

Teraz niższa cena: 39,99 zł 16,90 zł
Oferta ważna jeszcze tylko 3 dni!
Ikona newsletter