Darmowa dostawa od 300 zł
Ekspresowa wysyłka
Promocja!

EFFEGILAB Melatonina Complex 90 tabletek

{OBRAZ_PARAMETR
 • Producent: EFFEGILAB

  EFFEGILAB

 • Najlepiej spożyć / zużyć przed: 2023.04.30
 • Koszt wysyłki: od 6,50 zł
 • Produkt Niedostępny
Teraz taniej o 29%
Cena: 49,00 zł 69,00 zł
Masz pytania?
664 05 44 77 /

MELATONINA COMPLEX 1 mg

suplement diety - 90 tabletek

Jedyny taki skład - Melatonina, adenozyna, glicyna
 
Effegilab, w produkcji suplementów diety, wykorzystuje najwyższej jakości surowiec. W ten sposób produkt końcowy zawsze ma szczególne, unikalne cechy, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.
 
Melatonina znana jest ze swojej zdolności do regulacji rytmu snu i czuwania, ale to nie wszystkie jej zalety, jest bowiem niezwykle wszechstronnym hormonem.
 
Melatonina jest cząsteczką, która wchodzi w interakcję ze wszystkimi komórkami ciała, regulując wiele funkcji organizmu.
 
Jej produkcja przez szyszynkę zmniejsza się z wiekiem, dlatego bardzo ważne jest jej uzupełninie.
 
Adenozyna jest nukleozydem, to znaczy cukrem, z którym związana jest zasada azotowa. Jest to cząsteczka, która w naturalny sposób dostaje się do komórek, aby pełnić wiele funkcji, główną z nich jest tworzenie ATP, który odpowiada maksymalną formę akumulacji energii komórkowej.
 
Glicyna jest najmniejszym i najprostszym aminokwasem. Można ją znaleźć w prawie wszystkie białka, a zwłaszcza w kolagenie. Glicyna oprócz tego, że jest podstawowym składnikiem wielu białek, pełni również funkcję neuroprzekaźnika.
 
Effegilab, w produkcji suplementów diety, wykorzystuje najwyższej jakości surowiec. W ten sposób produkt końcowy zawsze ma szczególne, unikalne cechy, które gwarantują bezpieczeństwo i skuteczność.
 
Melatonina znana jest ze swojej zdolności do regulacji rytmu snu i czuwania, ale to nie wszystkie jej zalety, jest bowiem niezwykle wszechstronnym hormonem.
 
Melatonina jest cząsteczką, która wchodzi w interakcję ze wszystkimi komórkami ciała, regulując wiele funkcji organizmu.
 
Jej produkcja przez szyszynkę zmniejsza się z wiekiem, dlatego bardzo ważne jest jej uzupełninie.
 
DLACZEGO MELATONINA 1 mg COMPLEX?
 
Równowaga składników Melatoniny 1 mg Complex sprawia, że ​​suplement ten działa korzystnie w prawidłowym cyklu snu i czuwania.Jedyne takie połączenie malatoniny, adenozyny i gliceryny dla jeszcze lepszego efektu!


ZALETY:
Bezpieczeństwo: wybieramy tylko surowce najwyższej jakości.
Skuteczność: wskazana dawka i kombinacja składników pozwalają optymalnie działać na regulację snu.

WZKAZANIA: Trudności z zasypianiem. Nocne przebudzenia. Kiedy musisz dostosować się do nowej strefy czasowej, podczas podróży. (Jet-lag)
 
 
Składniki: substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna; laktoza, adenozyna, glicyna, melatonina (0,63%); substancje przeciwzbrylające: skrobia utleniona, sole magnezowe kwasu stearynowego, dwutlenek krzemu.
 
Zalecana do spożycia porcja dzienna:1 tabletka, pół godziny przed pójściem spać - połknąć, popijając niewielką ilością wody.
 
Zawartość składnika aktywnego w porcji dziennej: Melatonina 1 mg.
 
Ostrzeżenie: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz zdrowego trybu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci poniżej 3 roku życia. W celu ustalenia długości okresu suplementacji należy skonsultować się z lekarzem dietetykiem.
 
Przechowywanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w chłodnym (15-25°C) i suchym miejscu, chronić przed światłem słonecznym.
 
Rejestr Ministerstwa Zdrowia kod 67153
 
 
O Effegilab
 
Firma EffegliLab powstała w Trydencie w 2001 roku z inicjatywy grupy osób z dużym doświadczeniem w produkcji farmakologicznej pochodzenia roślinnego. Umysłem i sercem EffegliLab jest dr Francesca Ferri. Przez wiele lat współpracowała Ona z licznymi szpitalami zarówno we Włoszech, jak i za granicą, zajmując się studiami nad terapią biologiczną, formułowaniem produktów zapobiegawczych, a także leczeniem różnorodnych chorób, poczynając od łuszczycy, a kończąc na niedoborze jodu.
 
Wiedza i doświadczenie pozwoliły Jej na realizację w EffegliLab marzenia, którym było zapoczątkowanie nowej ery w kosmetyce, eliminując z preparatów wszystkie potencjalnie szkodliwe dla skóry substancje oraz rozpowszechniając idee „czystych kosmetyków” i „kosmetyków zdrowych”.
 
Świadomość bogactwa źródeł oferowanych przez Naturę pomogła doktor Ferri wybrać dla Effegliab lokalizację, która określa ją jako coś więcej niż zwykły zakład produkcyjny.
 
Trydent jest źródłem doskonałych składników i surowców, a elementem wyjątkowym jest pozwolenie dla EffegliLab używania marki regionu, z którego firma dumnie korzysta. Siedziba EffegliLab znajduje się u podnóża Dolomitów uznanych przez UNESCO za Naturalne Dziedzictwo. W tym kontekście roślinność udostępnia wyjątkowe rodzaje minerałów, mieszaniny odmian oraz gatunków roślin, do których EffegliLab ma wyłączność.
 
Laboratoria EffegliLab są zanurzone w nieskażonej naturze Trydentu. EffegliLab ukazuje się jako Centrum, zdolne do łączenia pomysłów i energii w taki sposób, że terapia naturalna nie jest alternatywą ani substytutem tradycyjnej medycyny, lecz jest z nią zintegrowana. Czystość tego obszaru nadaje się szczególnie do rozwoju hodowli biologicznych, wykorzystywanych przez EffegliLab jako źródło komponentów.
 
Autonomiczny Region Trydentu nagradza ten proekologiczny projekt, pozwalając na użycie znaku regionalnego Trydentu, który EffegliLab eksponuje z dumą. Znak z motylem towarzyszy najważniejszym produkcjom oraz usługom oferowanym przez ten obszar, pozwalając w ten sposób na jego rozpoznawalność oraz nierozerwalną łączność z Trydentem, krainą uznaną za wydajną, uczciwą i pracowitą.
 
„Natura jest synonimem wiedzy” to istota myśli EffegliLab.
 
Jak wiadomo nie od dziś, Natura jest w stanie dostarczyć Nam wszystkiego co niezbędne do prawidłowego życia. Badania w coraz to większym stopniu potwierdzają bezpieczeństwo naturalnych surowców oraz wysoką skuteczność, nie rzadko wyższą niż jak myślano dotychczas, a badania w tej tej dziedzinie nie ustają…

 • 100% oryginalne

  Produkty pochodzą z legalnego źródła prosto od producentów

 • Odpowiednio przechowywane

  Sprzedawane produkty posiadają dobrą datę wazności oraz są odpowiednio przechowywane

 • Specjaliści

  Sklep obsługuje wykwalifikowany personel farmaceutyczny

 • Wysyłka w 24h

  Ekspresowa wysyłka produktów w ciągu 24h od złożenia zamówienia

 • Gwarancja satysfakcji

  Pełne zadowolenie z zakupów, saysfakcja gwarantowana

 • Szeroki wybór

  Oferujemy szeroki wybór produktów w naszym sklepie

Oferta specjalna

Aliness Cytrynian Magnezu 100mg z POTASEM oraz B6 100 kapsułek P-5-P MAGNEZ

Aliness Cytrynian Magnezu 100mg z POTASEM oraz B6 100 kapsułek P-5-P MAGNEZ

Super cena: 34,90 zł
Oferta ważna jeszcze tylko 3 dni!
Ikona newsletter