Darmowa dostawa od 300 zł
Ekspresowa wysyłka
Promocja!

ForMeds BICAPS Kwas Hialuronowy HYALURONIC ACID -suplement diety- 60 kapsułek

{OBRAZ_PARAMETR
 • Producent: Formeds

  Formeds

 • Najlepiej spożyć / zużyć przed: 2024.05.01
 • Koszt wysyłki: od 6,50 zł
 • Produkt Dostępny
Teraz taniej o 20%
Cena: 57,19zł 71,49 zł

Najniższa cena z 30 dni: 57,19zł
ilość
Masz pytania?
664 05 44 77 /
BICAPS® HYALURONIC ACID
Kwas hialuronowy
suplement diety- 60 kapsułek


Suplement diety BICAPS® HYALURONIC ACID zawiera 200 mg kwasu hialuronowego w 1 kapsułce bez żadnych dodatków.
 
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.
 
 • Naturalna kapsułka z pullulanu- Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się surowców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan.
 • Przejrzysty skład- Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp.
 • Pojemnik z roślinnych surowców- Pojemnik wykonany jest z roślinnych i odnawialnych surowców nie GMO. Etykieta jest w pełni biodegradowalna i nadaje się do kompostowania.


Kwas hialuronowy- to polimer występujący we wszystkich organizmach żywych. Niestety z wiekiem jego ilość maleje, co skutkuje między innymi starzeniem się skóry. Jako substancja fizjologiczna, czyli bezpieczna dla organizmu, z dużą możliwością wiązania wody stosowany jest w profilaktyce i terapii w wielu dziedzinach medycyny – medycynie estetycznej, ortopedii, okulistyce czy ginekologii. KH w największej ilości występuje w organizmie ludzkim w tkance łącznej, między innymi w macierzy zewnątrzkomórkowej, w skórze i naskórku, chrząstce, maziówce stawów, ścianie naczyń, ciele szklistym oka oraz krążkach międzykręgowych kręgosłupa. KH izolowany jest z różnych części organizmów zwierzęcych: gałek ocznych kręgowców, skóry rekina, pępowiny, a największą jego zawartość znajduje się w grzebieniach kogucich. Anionowa budowa kwasu umożliwia wiązanie dużych ilości wody. Cząsteczki kwasu hialuronowego to jedne z najbardziej hydrofilowych cząsteczek występujących przyrodzie (każda cząsteczka może związać 250 cząsteczek wody).
 
 
Funkcje kwasu hialuronowego:
Z wiekiem zawartość kwasu w skórze znacząco obniża się, co wraz ze zmianami zachodzącymi we włóknach sprężystych i kolagenowych powoduje odwodnienie, spadek elastyczności i zaniki skóry, co klinicznie przejawia się suchością skóry, występowaniem zmarszczek i bruzd. W badaniu opublikowanym w Journal of Cellular Physiology w 1998 r. wykazano, że kwas hialuronowy wspomaga rozmnażanie i rozrastanie zdrowych komórek skóry w macierzy kolagenowej. Zmiany zachodzące w ECM (macierz zewnątrzkomórkowa) w związku ze zmniejszoną koncentracją KH powodują osłabienie skóry i jej wzmożonej podatności na urazy oraz postępującej z wiekiem kruchości naczyń krwionośnych. Utrata ochronnych właściwości mechanicznych skóry skutkuje samoistnymi otarciami, zaburzeniem procesu gojenia ran i powstawaniem głębokich krwiaków rozwarstwiających skóry. Korzystny wpływ kwasu hialuronowego na proces zapalny oraz mechanikę stawu uzasadnia jego wykorzystanie w terapii choroby zwyrodnieniowej stawów. KH zmniejsza natężenie bólu i poprawia funkcjonowanie stawów. KH wykorzystywany jest również w leczeniu zachowawczym jak i operacyjnym chorób oczu. Preparaty z kwasem hialuronowym aplikowane są zachowawczo w zespole oka suchego, oraz wykorzystywane są przy operacji zaćm oraz regeneracji rogówki. Coraz częściej związek ten występuje w płynach do soczewek kontaktowych, ponieważ stabilizuje film łzowy. KH bierze udział w każdym z czterech etapów tworzenia nowej tkanki (hemostaza, proces zapalny, proliferacja oraz przebudowa tkanki) dzięki czemu sprawdza się jako środek wspomagający proces gojenia się ran. Nowym kierunkiem wykorzystania kwasu hialuronowego jest leczenie ran oparzeniowych. Obecnie kwas hialuronowy wykorzystywany jest jako marker diagnostyczny wielu chorób (np. reumatoidalnego zapalenie stawów, nowotworów, schorzeń wątroby).
 
 
Kwas hialuronowy:
 • przyczynia się do utrzymania zdrowego wyglądu skóry,
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych stawów,
 • pomaga w utrzymaniu zdrowych oczu.
 
 
Skład produktu
 
Porcja dzienna- 1 kapsułka zawiera:  Kwas hialuronowy - 200 mg
 
Składniki: kwas hialuronowy, pullulan (otoczka kapsułki).
 
Sposób użycia: Spożyć 1 kapsułkę 1 raz dziennie w trakcie posiłku.
 
Ilość kapsułek w opakowaniu: 60.
 
Ilość porcji w opakowaniu: 60.
 
Zawartość opakowania netto: 12 g.
 
Zawartość 1 kapsułki netto: 200 mg.
 
Środki ostrożności:  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
 
 
 
INFORMACJE O PRODUCENCIE:
 
Firma FORMEDS samego początku specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków.
 
Priorytetem firmy FORMEDS jest oferowanie naturalnych, skutecznych oraz bezpiecznych wyrobów. Opracowywanie nowej receptury i każdy etap testowania podlega ścisłej kontroli. Posiadają wykwalifikowaną kadrę doświadczonych specjalistów.
 
Cały proces produkcji zgodny jest z procedurami HACCP i wszystkie jego etapy są udokumentowane. Szczegółowe badania produktów gotowych są prowadzone przez certyfikowane i niezależne laboratoria. Wytwarzanie odbywa się na nowoczesnych liniach produkcyjnych gwarantujących najwyższy standard oferty finalnej.
 
Składnikami suplementów diety są surowce o najwyższej jakości pozyskiwane od renomowanych europejskich dostawców.
 
Wszystkie produkty firmy FORMEDS Sp. z o. o. znajdują się w Rejestrze Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz w Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia KS- BLOZ.
 
Produkty firmy FORMEDS są stale doceniane prestiżowymi certyfikatami, takimi jak: Jakość Roku® 2018, Jakość Roku® 2017, Jakość Roku® 2016, Symbol Innowacji 2016, Produkt Roku 2016.
 
 

 • 100% oryginalne

  Produkty pochodzą z legalnego źródła prosto od producentów

 • Odpowiednio przechowywane

  Sprzedawane produkty posiadają dobrą datę wazności oraz są odpowiednio przechowywane

 • Specjaliści

  Sklep obsługuje wykwalifikowany personel farmaceutyczny

 • Wysyłka w 24h

  Ekspresowa wysyłka produktów w ciągu 24h od złożenia zamówienia

 • Gwarancja satysfakcji

  Pełne zadowolenie z zakupów, saysfakcja gwarantowana

 • Szeroki wybór

  Oferujemy szeroki wybór produktów w naszym sklepie

Oferta specjalna

Aliness Selen SeLECT 200mcg 100 tabletek - suplement diety

Aliness Selen SeLECT 200mcg 100 tabletek - suplement diety

Super cena: 26,90 zł
Oferta ważna jeszcze tylko 3 dni!
Ikona newsletter