Darmowa dostawa od 300 zł
Ekspresowa wysyłka
Promocja!

NEERA naturalny syrop z drzew 1000 ml

{OBRAZ_PARAMETR
 • Producent: Puris A.G. Szwajcaria

 • Najlepiej spożyć / zużyć przed: 2021.04.18
 • Koszt wysyłki: od 6,50 zł
 • Produkt Niedostępny
Teraz taniej o 7%
Cena: 139,98 zł 150,00 zł
Masz pytania?
664 05 44 77 /

KURACJA NEERA

NATURALNY SYROP Z DRZEW - 1000 mlKURACJA NEERA TO NATURALNA KURACJA OCZYSZCZAJĄCA ORGANIZM Z TOKSYN.
 
Naturalne składniki syropu Neera zostały tak skomponowane, żeby wspomóc oczyszczanie Twojego organizmu. Syrop Neera zapewnia wszystkie niezbędne substancje odżywcze, daje energię i zaspokaja głód, dlatego kuracja jest całkowicie przyjemna, smaczna i satysfakcjonująca.
 
Kuracja Neera może być przeprowadzona na wiele sposobów. W zależności od wybranej wersji kuracji Neera, ważnym elementem jest czas przygotowania oraz zakończenia kuracji Neera.
 
Jeżeli decydujemy się na intensywne oczyszczenie naszego organizmu, wtedy zastępujemy pokarmy stałe napojem Neera. Brak stałego pokarmu pozwala organizmowi intensywnie spełniać swoje oczyszczające funkcje. Organizm bardzo dobrze gospodaruje energią. Pod nieobecność białka w pokarmie dosłownie żywi się sam sobą w procesie autolizy, zużywając aminokwasy pochodzące ze zniszczonych i zmęczonych komórek. W ten sposób stare komórki są zużywane i wydalane, a formacja nowych jest przyspieszona. Dlatego już po kilku dniach kuracji czujemy się lekko i wyglądamy młodziej.
 
W tym procesie organy odpowiedzialne za eliminację (płuca, wątroba, nerki, układ limfatyczny i skóra) są oczyszczane, zapewniając natychmiastowe wydalanie odpadów przemiany materii. Wszystkie organy czerpią korzyści z zasłużonego odpoczynku. Proces ma dobroczynny wpływ na wszystkie funkcje fizjologiczne, nerwowe i psychiczne. W tkankach następuje biochemiczna i mineralna równowaga. Organizm nigdy nie uszkodzi zdrowych tkanek ani organów. Następuje też stymulacja pracy gruczołów i wydzielania hormonów.

 
CO TO JEST?
 
Neera to Naturalny Syrop z Drzew szwajcarskiej firmy Madal Bal. Jest on pozyskiwany z czystego kanadyjskiego klonu z syropami palmowymi południowo-wschodniej Azji.
Kuracja Neera jest postem zdrowotnym, podczas którego zwykły pokarm jest zastąpiony pokarmem płynnym, smacznym i odżywczym napojem sporządzonym z Naturalnego Syropu z Drzew, soku z cytryny, wody i pieprzu cayenne.
Kuracja Neera została stworzona około 35 lat temu przez lekarza Stanleya Burroughsa, a następnie, w drodze kilkuletnich badań i testów, została ulepszona przez grupę szwajcarskich lekarzy i terapeutów: dr Meywalda (lekarz medycyny i homeopata), dr Raabe (lekarz medycyny i ajurwedy), Kumudini Weeravarna (lekarz ajurwedy, farmaceuta i zielarka) oraz dr Beyera (terapeuta medycyny naturalnej). Dzięki nim dieta ta jest propagowana przez media, gwiazdy, joginów i dietetyków.
Dzięki książce Petera Glickma „Schudnij, zyskaj energię i bądź szczęśliwsza w 10 dni” kuracja Neera stała się jedną z popularniejszych diet oczyszczających w USA i na świecie. Stosuje ją podobno Madonna, Beyonce czy chociażby Gwyneth Paltrow.
 
 
JAK DZIAŁAJĄ POSZCZEGÓLNE SKŁADNIKI NAPOJU?
  
Naturalny Syrop z Drzew MADAL BAL - połączenie najczystszych syropów palmowych pod. Azji z czystym kanadyjskim syropem klonowym. Syropy zapewniają bogactwo minerałów, energię w postaci węglowodanów, a siła życiowa drzew z ekologicznie czystych lasów wspomaga samouzdrawianie organizmu.
Sok z cytryny - cytryny używane są od tysięcy lat ze względu na ich lecznicze właściwości. Działają jak detergent rozpuszczający tłuszcz. Zapewniają dużą ilość witaminy C i antyoksydantów, działają alkalizująco.
Pieprz cayenne - przyśpiesza metabolizm i eliminację toksyn, poprawia krążenie, działa alkalizująco.
Czysta woda - wypłukuje toksyny z organizmu.


SKŁADNIKI: Różne rodzaje syropów palmowych (Arenga, Kitul, Palmyra, Nipah i palm kokosowych),  syrop klonowy Ptasie Oko C+
Pochodzenie składników: Syropy palmowe z Indonezji i Sri Lanki. Kanadyjski syrop klonowy uprawiany w rozległych lasach drzew klonowych Północnej Ameryki.
 
PRZECIWWSKAZANIA: Okres ciąży i karmienia piersią, cukrzyca, przyjmowanie leków przeciw krzepliwości krwi, stan osłabienia, indywidualna nietolerancja składników.
Jeśli jesteś chory i przyjmujesz lekarstwa, poczekaj aż wyzdrowiejesz. Jeśli musisz stale przyjmować leki, sprawdź czy powinny być przyjmowane z posiłkami, jeśli tak, możesz przeprowadzić tylko wersję hiszpańską kuracji.
 
OBJĘTOŚĆ NETTO: 1000 ml

INFORMACJE O PRODUCENCIE: Producentem i głównym dystrybutorem syropu Neera jest szwajcarska firma PURIS AG. 
 

 

 • 100% oryginalne

  Produkty pochodzą z legalnego źródła prosto od producentów

 • Odpowiednio przechowywane

  Sprzedawane produkty posiadają dobrą datę wazności oraz są odpowiednio przechowywane

 • Specjaliści

  Sklep obsługuje wykwalifikowany personel farmaceutyczny

 • Wysyłka w 24h

  Ekspresowa wysyłka produktów w ciągu 24h od złożenia zamówienia

 • Gwarancja satysfakcji

  Pełne zadowolenie z zakupów, saysfakcja gwarantowana

 • Szeroki wybór

  Oferujemy szeroki wybór produktów w naszym sklepie

Oferta specjalna

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

SWANSON Maca ekstrakt 500mg 60 kapsułek - suplement diety

Teraz niższa cena: 39,99 zł 13,97 zł
Oferta ważna jeszcze tylko 3 dni!
Ikona newsletter