Twoje konto

Sprawność seksualna

Niewłaściwa dieta może spowodować nie tylko pogorszenie zdrowia, ale również naszego samopoczucia. Co więcej, brak określonych składników odżywczych może sprawić, że także nasza sprawność seksualna przestanie być taka, co kiedyś. Problem ten zwiększa się wraz z wiekiem, dlatego tak istotne jest zażywanie odpowiednich suplementów diety, które można znaleźć w naszym asortymencie. Składają się one wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu nasz organizm może tylko zyskać, przywracając doskonałe samopoczucie i stan zdrowia.
Obniżona sprawność seksualna dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn dlatego w naszej ofercie znalazły się rozwiązania dedykowane zarówno Panom, jak i Paniom. Każde z nich posiada unikalną kompozycję składników odżywczych, aby mogły one najlepiej wspierać organizm. Oferujemy między innymi kapsułki przywracające kobiecą równowagę, jak i wyciąg z ziela buzdyganka ziemnego, który wspomaga właściwe wydzielanie testosteronu. Przygotowaliśmy także szeroki zakres rozwiązań wegetariańskich.
Dostępni producenci: Formeds, Hepatica, Kenay A.G., Medica Herbs, Meridian, NOW Foods USA, PharmoVit, Puritan's Pride USA, Swanson Health International, Yango

Sklep internetowy KQS.store