Twoje konto

Koszyk0 prod.

Czas i koszty dostawy


 Forma wysyłki Koszt przy opłacie z góry Koszt przy opłacie pobraniowej  Czas dostawy 
 Paczka w RUCHu  4,98 zł  - do 5 dni roboczych
 E-przesyłka odbiór w punkcie  6,98 zł   9,98 zł  do 2 dni roboczych
 List polecony ekonomiczny  8,99 zł  -  3-4 dni robocze
 Pocztex 48h  9,90 zł  12,40 zł  do 2 dni roboczych
 List polecony priorytetowy  10 zł  -  1-2 dni robocze
 Kurier DHL  12 zł  15 zł  do 1 dnia roboczego
 Pocztex 24h  13 zł  15 zł  do 1 dnia roboczego


UWAGA
1. Czas dostawy liczymy od chwili nadania.
2. 90 % paczek w RUCHu dociera w ciągu 3-4 dni roboczych, więc jeśli zależy Państwu na szybkiej dostawie odradzamy tę formę przesyłki.
3. Forma przysłki "List polecony ekonomiczny" i "List polecony priorytetowy" w 90% przypadków dociera w czasie podanym w tabeli, jednak Poczta Polska daje gwarancję dostawy w ciągu 14 dni, a więc w przypadku nie dostarczenie Państwa zamówienia w przybliżonym czasie dostawy, możemy internweniować dopiero po upływie 14 dni.
3.Przy wyborze przesyłki "Paczka w RUCHu lub "E-przesyłka odbiór w punkcie" prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego. Otrzymają Państwo na niego informację, gdy przesyłka będzie gotowa do odbioru.
4.Przy wyborze przesyłki "E-przesyłka odbiór w punkcie" proszę pamiętać o podaniu Punktu Odbioru, gdzie zostanie dostarczone Państwa zamówienie.
5.Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12 wysyłamy w tym samym dniu. Jeżeli złożą Państwo zamówienie po godzinie 12 i zależy Państwu na wysyłce tego samego dnia, prosimy o kontakt telefoniczny.
5.W przypadku, gdy przesyłka nie zostanie przez Państwa odebrana i wróci do nas, możemy ją wysłać po raz kolejny po uiszczeniu opłaty wysyłki przez klienta.

 
 
Sklep internetowy KQS.store